Daniel Anweiler

adwokat

Prowadzę sprawy karne i jestem obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz pomocy?

O mnie

Nazywam się Daniel Anweiler.

Od początku studiów zastanawiałem się który z zawodów prawniczych wybrać. Już w czasie praktyk studenckich odkryłem, ze najbardziej interesuje mnie i pociąga rola adwokata. Adwokata działającego w imieniu i interesie swojego Klienta.

Każdy adwokat zanim zacznie pracę w swojej Kancelarii to musi zdobyć szlify i uczyć się  zawodu adwokata w czasie aplikacji.  Nauka zawodu odbywa się w sprawach karnych swoich patronów. W takich sprawach wykuwa się charakter przyszłego adwokata. W czasie aplikacji broniłem w wiele różnych procesach karnych. Od jazdy rowerem po dwóch piwach (tak wtedy było to jeszcze przestępstwo) po zabójstwo (nigdy więcej, raz wystarczy). Najbardziej w mojej pracy upodobałem sobie sprawy karne  i tak zostało po dziś dzień. Sprawy karne prowadzę na terenie całej Polski.

Nazywam się Daniel Anweiler i jestem adwokatem. Bronię moich klientów i doradzam im najkorzystniejsze rozwiązania w często skomplikowanych sprawach karnych.

Zapraszam do lektury blogu odpowiedź na akt oskarżenia.

Polecam jeszcze mój drugi blog o prawie wykonawczym.Daniel Anweiler

Gdy okażę się, że sąd Cię skazał to nie jest to jeszcze koniec świata. Możesz starać się o odroczenie wykonania kary albo zgodę na odbycie jej w dozorze elektronicznym. Gdy odbędziesz część kary możesz starać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Musisz zapłacić grzywnę a nie masz całej kwoty. Możesz rozłożyć ją na raty. Nie zdążyłeś odrobić wszystkich prac społecznych, możesz starać się o uznanie ich za wykonane.

To wszystko na blogu Odroczenie Kary.

Polecam mój kanał na YouTube.